Sukienka na sylwestra – co założę w tym roku?

Wiele czytelniczek pyta mnie w wiadomościach prywatnych o to, jak sama się ubieram na jakieś okazje. Z racji zbliżającego się końca roku coraz więcej takich pytań dotyczy sylwestra i tego w czym pójdę w tym roku. Prawdę mówiąc jeszcze nie zdecydował, ale mam kilka sukienek faworytów i dziś to właśnie im poświęcimy trochę uwagi.

Sukienkę na sylwestra dopasuj do okoliczności

Podstawowa zasada, która powinna przyświecać nam przy wyborze odpowiedniej sukienki na sylwestra to okoliczności, w jakich spędzimy tę noc. Zupełnie innej sukienki powinnaś szukać jeśli wybierasz się do znajomych, innej gdy idziesz do klubu, a jeszcze innej, jeśli sylwestra spędzasz na dużym balu. Co więc wybrać na poszczególne okoliczności? Już wyjaśniam!

Jaka sukienka na sylwestra u znajomych?

Jeśli idziesz do znajomych postaw na prostą sukienkę mini lub midi. Możesz wybrać nieco bardziej odważną, dopasowaną kreację lub sukienkę luźną i zwiewną. Kolor praktycznie nie gra roli – każdy będzie dobry. Dodaj do tego kilka fajnych dodatków (błyszczące kolczyki, brokatowe paznokcie) i masz stylizację idealną!

foto1

Jaka sukienka na sylwestra w klubie?

Jeśli idziesz do klubu możesz szukać czegoś w stylu podobnym do sylwestra u znajomych. Pomyśl jednak o tym, że w klubie zazwyczaj jest dużo ludzi, a Ty przecież chcesz tej nocy sporo tańczyć. Postaw więc na sukienkę, w której nie będzie Ci za gorąco. Kobieca mini z odkrytymi ramionami lub na ramiączkach, odkryte plecy? Takie propozycje będą idealne!

foto2

Jaka sukienka na bal sylwestrowy?

Tutaj sprawa jest nieco inna. Raczej zrezygnowałabym z krótkiej sukienki i pomyślała o maxi (lub ewentualnie subtelnej midi). Popularnym motywem w ostatnim czasie są sukienki z rozcięciem (ciekawe modele znajdziesz min. na stronie NajlepszeSukienki.pl). Pomyśl też o sukience z aksamitu – to mega trend w tym sezonie i na pewno nie można go przeoczyć.

foto3

W czym ja wybieram się na sylwestra?

Sylwestra w tym roku spędzam w klubie. Ostatecznie sukienki jeszcze nie wybrałam, ale mam kilka swoich topowych typów. Kilka inspiracji poniżej. U mnie na pewno będzie sporo błyszczeć, bo akurat ten jeden raz w roku lubię sobie na to pozwolić.

z1z2z3

z4z5z6z7

Które propozycje podobają się Wam najbardziej? Dajcie znać w komentarzach! Korzystając z okazji życzę wszystkim czytelniczkom szampańskiej zabawy w jeszcze lepszego, nowego roku 2019! Trzymajcie się ciepło!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s