O mnie i o blogu

Witaj na moim blogu!

Mam na imię Natalia, mam 21 lat i mieszkam we Wrocławiu. Na co dzień studiuję na dziennikarstwo, a wolny czas poświęcam między innymi na prowadzenie tego bloga.

Myśl, by założyć bloga pojawiła się w mojej głowie jeszcze kilka lat temu (chyba pod koniec gimnazjum). Zawsze to odkładałam, nie byłam pewna czy się do tego nadaje. Po kilku latach wewnętrznych zmagań z samą sobą zdecydowałam się to zrobić.

Głównym tematem na blogu jest oczywiście moda. Będę starała się podejść do niej jednak z nieco innej strony. Motywem przewodnim będą kwiaty i kraty czyli bardzo popularne wzory, które w każdym sezonie pojawiają się na ubraniach wielu projektantów. Oba motywy bardzo lubię i najchętniej po nie sięgam na co dzień. Właśnie dlatego postanowiłam, że to na nich oprę większość treści, która tu powstanie.

Na blogu nie planuję umieszczać zdjęć moich stylizacji. Uważam, że każda z nas powinna szukać swojego własnego stylu i jeśli sami czujemy się w czymś dobrze to znaczy to, że sposób w jaki się ubieramy jest odpowiedni. Znajdziesz tutaj jednak sporo inspiracji, ciekawostek i stale aktualizowany przegląd kwiecistych i kraciastych wzorów z ofert sklepów.